درباره ما

درباره ما

سكو نام فاميل يك خانواده ايتاليايي است كه از سال 1930 در كشور ايتاليا توليد پروفيل بدون استفاده از جوش را ابداع نمود.

كارخانجات سكو ايران از سال 1355 تحت ليسانس كارخانجات سكو ايتاليا و با سرمايه گذاري مشترك با ايتاليايي ها در ايران شروع به توليد نمود.

در حال حاضر سکو ایران بيش از 55 نوع پروفيل توليد مي نمايد كه علاوه بر نياز خود نياز ساير كارخانجات از جمله كارخانجات توليد كننده شبكه توزيع نيرو ، خودرو سازي و كارخانجات آجرسازي را نيز تامين مي كند .

سکو ایران از پروفيلهاي توليدي خود مبادرت به ساخت:

 انواع درب کشویی و لولایی ، پنجره كشويي و لولايي ( يكجداره، دوجداره، سه جداره، قوس دار و غيرگونيا) آلومینیوم ، گالوانیزه و پی وی سی ،پنجره هاي ترمال برگ، نماهاي شيشه اي، سقف هاي كاذب ، پارتيشن، فريم دربهاي چوبي ، کانکس ، نرده ، كركره برقي ، سايه بان برقي ، اسكرين برقي و طيف گسترده اي از لوازم و مبلمان ويلايي نموده است .

مشخصات سیستم سکو

تنوع در طرح، تنوع در رنگ (پودري، روغني)، مقاومت در مقابل عوامل جوي (بدليل نداشتن جوش ، پيش ساخته و پيش رنگ شده و پخته شدن رنگ) نفوذ ناپذيري در مقابل باد و باران هاي تند ، گرد و خاك و صدا ( بدليل خمش خاص پروفيل ها و تعبيه واشرهاي آب بندي و هوابندي در دل پروفيل ها )،سبكي وزن،نصب سريع و آسان و سرويس هاي مطلوب بعد از فروش از ويژگيهاي سيستم سكو مي باشد . 

شركت سكو ايران از مرحله اندازه برداري ، ساخت ، رنگ آميزي كوره اي ، مونتاژ و نصب و رگلاژ راساً انجام داده و به هيچ وجه مشتري را درگير اخذ سرويس از خدمات سايرين نمي نمايد .

اين شركت در مدت حدود 32 سال فعاليت در ايران ، تا كنون افتخار همكاري در اغلب پروژه هاي بزرگ و ملي كشور را چون پالايشگاهها، فرودگاهها، ايستگاههاي مترو، پروژه هاي عظيم فولاد مباركه و ذوب آهن ، بيمارستانها ، دانشگاهها ، شهركهاي ساحلي شهركهاي اقماري وزارت مسكن و شهرسازي ، برج هاي بلند تهران و شهرهاي بزرگ و تعاونيهاي مسكن كارگري و كارمندي را دارا بوده است .

بدست آوردن ركوردهاي بالا در بهره وري اشتغال ، سرمايه گذاري، نوآوري، كيفيت و كميت توليد از ديگر دستاوردهاي شركت سكو ايران در طول 32 سال فعاليت مي باشد .

سکو ایران داراي چندين نمايندگي فروش در كشورهاي خارجي ازجمله ارمنستان ،پاكستان، آذربايجان، قطر ، كويت، امارات، عراق بوده و سابقه صادرات به كشورهاي چون ايتاليا و مالزي را دارا مي باشد . ضمناً اين شركت در كليه مراكز استانها و شهرستانهاي مهم داراي نمايندگي و واحد فروش مقيم بوده كه هر يك از آن داراي تيم آموزش ديده ،نصب و رگلاژ مي باشند .

در حال حاضر حدود 50 كارخانه در كشورهاي مختلف دنيا به توليد اين سيستم مشغول بوده و به دليل ويژگيهاي خاص سيستم روز به روز بر گسترش سيستم سكو در جهان افزوده ميشود .

گروه صنعتي سكو ايران با بيش از 350 نفر پرسنل اعم از مديران ، مهندسين ، كارمندان و كارگران در شهر صنعتي البرز واقع شده و دفتر مركزي آن با حدود 70 نفر پرسنل متخصص و با تجربه در تهران مستقر مي باشد .

اين شركت باني تدوين استاندارد ملي درب و پنجره در ايران بوده است . در زمينه گواهي افت صوتي (مقاومت در مقابل صدا) ، مقاو.مت در مقابل خوردگي و نمك ، عدم تبادل حرارات و برودت ، و همچنين مقاومت در مقابل آتش سوزي از سازمانهاي معتبر داخلي و خارجي گواهي كيفيت اخذ نموده است. همچنين شركت سكو ايران با حضور در نمايشگاه هاي داخلي و بين المللي موفق به كسب گواهي هاي مختلف از وزارت خانه ها و سازمان هاي دولتي و سازمان هاي بين المللي در زمينه كيفيت ، بهره وري و نوآوري گرديده است .

جناب آقای احمد پورفلاح

مشتريان ،مالكان واقعي بنگاه ها هستند ( اگر مشتري راهي به محل كسب و كار شما نداشته باشد بي ترديد شما بايد در مغازه اتان را ببنديد).

ما در سكوايران قدر شما را ميدانيم بعبارتي ديگر تلاش كرده ايم كه بدانيم ، چون اگر حمايت و همراهي شما نبود ما چگونه مينوانستيم عبور از مرز ٥٠ سال توليد و فعاليتمان را جشن بگيريم.
و اگر شما نبوديد ما چگونه ميتوانستيم كه تنوع خط توليدمان كه قبل از انقلاب فقط يك محصول عرضه ميكرد را به بيش از هفتاد محصول برسانيم؟ ( مجموعه اي از سازه هاي داخلي و خارجي ساختمان با متريال گالوانيزه ، يو پي وي سي و آلومینیوم ) و تامين نياز پروفيل بخشي از اتوموبيل سازان و ساير بخش ها را در كارنامه نيم قرني خود داشته باشيم؟
شريك واقعي شركت ما:
واحد صنعتي سكو ايران تامين نياز بخش سختي را از چرخه ساختمان عهده دار شده است بخشي كه با ميلي متر سر و كار دارد ،بخشي كه تا اخرين مرحله شكل گيري بنا امكان توليد سفارشش نيست ، تنوع در اجزاء تشكيل دهنده ان بسيار است به عبارتي اعمال سليقه در شكل گيري تقاضا نقش بسيار بالايي دارد…
سازندگان خيلي از محصولات ميتوانند محصول خود را بر اساس ابعاد و استاندارد هاي از پيش تعيين شده بسازند و انبار كنند و درمقطع مورد نياز به بازار و مشتري با سرعت بالا عرضه كنند لكن ما و همكاران ما اين توفيق را ندارند و بايد تا تكميل كامل بنا و نما تحمل نمايند و سپس محصول توليدي را بر مبناي مشخصات و سلائق خاص به ما سفارش بدهند..
بي ترديد در اين راه نه چندان آسان كه بايد بازار اشفته مواد اوليه و ابزار كار را نيز به آن اضافه كنيم گاها مشتري از ما دلگير ميشود و اين درحاليست كه فرد فرد كاركنان مجموعه بزرك سكو ايران چه در دفتر مركزي ، چه در خطوط توليدي كارخانه ، چه در مهندسي نصب سازه ها و چه در نمايندگي ها خود را متعهد و موظف ميدانند كه با خوشرويي جذب سفارش نمايد ، با دقت و سرعت ان را توليد نمايند و با كيفيت ان را در زمينه كار نصب كنند ..
با سپاس از همراهي ، پشتيباني و بردباريتان ، و در ادامه راه و براي حفظ اين واحد با ليسانس بين المللي زنجيره سكو و ايجاد چشم انداز براي عبور از يك قرن توليد در ايران ( كه شروع به توليد ان به سال ١٩٢٠ ميلادي در كشور ايتاليا بر ميگردد و هم اكنون در تعداد زيادي از كشورهاى توسعه يافته در حال توليد و عرضه محصول ميباشد)كمك نماييد كه اين مجموعه توانمند را به نسل هاي بعد و در جهت نقش افريني در پروژه هاي ماندگار اين اب و خاك اهورايي كه بدست شما توانمندان شكل ميگيرد تحويل نماييم….
دست هاي گرم و انرژي بخشتان را ميفشاريم و قدردان همه همراهي ها و همكاريهايتان هستيم.

احمد پورفلاح

مدير عامل و نايب رئيس هيأت مديره

چرا سکو ایران؟

ما با استفاده از تكنولوژي روز دنيا آسايش را به شما هديه مي نماييم.

01.

قدمت و اصالت

كارخانه سكو در ايران از سال 1355 تحت ليسانس كارخانجات سكوايتاليا و با مشاركت خانواده سكو، و با همكاري در تأمين درب و پنجره هاي پروژه عظيم شهرک اکباتان شروع به فعالیت نمود ؛ شروع كار این مجموعه با توليد درب وپنجره از ورق گالوانيزه بدون جوش در دهه 50 خورشيدي آغاز و امروز شركت سكو ايران با بيش از 60 محصول توليدي در بازار این صنعت حضوری موثر دارد.

02.

تنوع محصولات

كارخانجات سكوايران در حال حاضر قادر به تولید انواع محصولات شامل :  انواع  درب و پنجره‌های دو و سه جداره از پروفیل گالوانیزه ، آلومینیوم و UPVC، انواع نماهاي مدرن، دربهاي اتوماتيك، دربهای ضد حریق، درب هاي لولا جوشي و لولا بادبزني، دربهاي صنعتي آويخته، انواع لوور، پارتیشن، سقفهاي كاذب ، کرکره های برقی، اسکرین‌های خورشیدی ، کیوسک و کانکس و پروفیل می‌باشد.

03.

نمونه کارهای فراوان

اين مجموعه صنعتي تاكنون توانسته در اغلب پروژه هاي ملي و بزرگ كشور شانس همكاري داشته باشد كه از آن جمله می‌توان بیمارستانها ،ساختمانهای مجموعه های نفتی ،پروژه های وزارت نیرو ، کارخانجات صنایع غذایی، اتاق های بازرگـانی، مـجتمع‌های مسـکونی بزرگ،مراکز خرید،هتل ها، ایستگاهای مترو، بانکها، وزارتخانه ها، برج های مسکونی و اداری، ساختمان های بیمه و هزاران پروژه ديگر را نام برد.

04.

ماشین آلات بروز

کلیه ماشین آلات در کارخانه شرکت سکو ایران همگام با تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید درب و پنجره و صنایع وابسته بوده و تلاش ما همواره بر اینست که بتوانیم با استفاده از دستگاه های مدرن محصولی با کیفت و منطبق با استاندارد های جهانی را تولید نمائیم خصوصا در خط تولید آلومینیوم که کلیه دستگاه متعلق به برند آلوماتک آلمان بوده که خود گواه کیفیت ویژه این محصولات می‌باشد .

05.

تضمین قیمت و کیفیت

کلیه محصولات تولیدی کارخانجات شرکت سکو ایران با قیمتی درخور کیفیت این محصولات عرضه گردیده و دارای علامت استاندارد از واحدهای ذیصلاح می‌باشد که گواهی بر تضمین کیفیت محصولات این شرکت  بوده و بخش خدمات پس از فروش شرکت سکو ایران پیوسته جهت رسیدگی و رفع مشکلات مشتریان عزیز در دسترس ایشان خواهد بود تا در سریعترین زمان ممکن مشکل را رفع و رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید.

06.

تیم باتجربه و حرفه ای

از دیرباز تاکنون تلاش نموده ایم تا در بخش های مختلف کارخانجات شرکت سکو ایران نیروی کار متخصص و کارآزموده را گرد هم آورده تا در محیطی حرفه ایی بیشترین بهره‌وری را ایجاد نموده و ازدانش و مهارت این افراد در عرصه تولید نهایت استفاده را به عمل آوریم که نتیجه آن تولید محصولاتی با کیفیت و همگام با صنعت تولید درب و پنجره و نما در جهان است هدف ما در مجموعه مشتری مدار سکوایران جلب رضایت شما عزیزان است .

Previous
Next
Scroll to Top